< zpět na úvod

Autoservis

 Náš autoservis Vám nabízí komplexní služby, jako servis vozů všech značek, diagnostiku motoru a řídících jednotek, opravy autoelektriky, pneuservis osobních    a dodávkových vozidel, seřízení geometrie, strojní čištění interiéru, přípravu a zajištění STK a ME, plánované servisní prohlídky a čištění a plnění klimatizace.

 

 Náš zkušený tým se těší na Vaši návštěvu.

< zpět na úvod

Lakovna

 V naší autolakovně nabízíme veškeré opravy laků. Provádíme jak lakování dílů, tak celolaky, airbrush, renovaci laku leštěním, renovaci světlometů, lakování  a leštění alu disků. Pracujeme s kvalitními barvami      a laky v lakovacím boxu.

 

 Náš tým autolakýrníků se těší na Vaši návštěvu.

< zpět na úvod

Klempírna

 V naší klempírně provádíme opravy na rovnací stolici, výměny dílů, výměny opravných dílů, včetně vyvařování a cínování karoserií, výměny autoskel, stříkání podvozků a dutin a kompletní renovace historických vozidel.

 

 Těšíme se na Vás.

< zpět na úvod

Odtahová služba

 Pro naše zákazníky nabízíme odtahy vozidel do váhy 3000 kg po celé Evropě. Nabízíme možnost individuálního dovozu vozidel ..na klíč¨. Provádíme odtahy vozidel při poruše a po dopravní nehodě. Přepravujeme také historická a sportovní vozidla. Nabízíme také přepravu zásilek a zboží do váhy     1800 kg po celé Evropě.

 

 Těšíme se na spolupráci s Vámi.

< zpět na úvod

Všechny služby pod jednou střechou

 Pro naše zákazníky nabízíme kompletní vyřízení pojistných událostí, včetně zapůjčení náhradního vozidla při splnění pojistných podmínek. Jsme dílna se vším všudy. Autoservis, klempírna, lakovna a odtahová služba na jednom místě. Neváhejte se na nás obrátit.

 

 Pro naše zákazníky dále nabízíme možnost stavby, pronájmu a zprostředkování koupi závodních vozů. Pronajímáme vozidla jak na jednotlivé podniky, tak na celou sezonu, včetně týmového zázemí a servisu. Součástí pronájmu je samozřejmě doprava na místo konání akce. Nabízíme také možnost reklamy na závodních vozech.

 Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

 Těšíme se na spolupráci.

 

Úvod Služby Fotogalerie Kontakty